Rajd z „Dwójką”

Z radością informujemy, że zapoczątkowane w marcu bieżącego roku spotkania uczniów naszej szkoły z młodzieżą śremskiego Gimnazjum nr 2 są kontynuowane. Tym razem w roli gospodarza wystąpili gimnazjaliści z „Dwójki”. W środę 18 czerwca zaprosili reprezentantów naszej placówki do udziału w rajdzie pieszym po Śremie zorganizowanym w ramach obchodów święta ich szkoły.

Zgodnie z wytycznymi gospodarzy punktualnie o godzinie 9.00 pojawiliśmy się w siedzibie „Dwójki”. Chwilę później ruszyliśmy na trasę rajdu. W trakcie wędrówki ulicami Śremu odnajdywaliśmy wskazane przez organizatorów miejsca, rozwiązywaliśmy przygotowane zadania i co najważniejsze staraliśmy się nawiązywać kontakty z gimnazjalistami z „Dwójki”.

Po wykonaniu wszystkich zadań zameldowaliśmy się na mecie rajdu, po czym wzięliśmy udział w dalszej części festynu. W jego programie obok konkurencji sportowo-rekreacyjnych (braliśmy w nich udział) znalazła się także loteria fantowa, w której dopisywało nam szczęście. Warto wspomnieć również, że  organizatorzy przygotowali poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla oraz domowych wypieków.

„Dwójkowy” festyn zapisał się w naszej pamięci jako udana impreza. Wypada mieć nadzieję, że po wakacjach – w nowym roku szkolnym uda się nam zorganizować kolejne wspólne spotkanie, a tym samym kontynuować sąsiedzkie kontakty.

Możliwość komentowania została wyłączona.