Rok z „Gepardem”

Za nami styczeń. Bezpowrotnie mijają kolejne dni 2015 roku, który jak się okazuje jest szczególnie ważnym czasem dla wszystkich sympatyków Klubu Olimpiad Specjalnych „Gepard”. Powodem wyjątkowości tego roku jest 15 rocznica utworzenia „Geparda”, którą obchodzić będziemy 21 listopada br. By uświetnić wspomniany jubileusz działacze naszego klubu podjęli decyzję o organizacji kilku ciekawych przedsięwzięć.

Ku zadowoleniu wielu osób postanowiliśmy reaktywować „Bal Geparda”. Tegoroczny (8 w historii) odbędzie się w piątek 27 listopada w „Niezapominajce” w Dalewie. Zagra zespół „Green”. By nie zapomnieć o tym wydarzeniu zapiszcie ją w swoich kalendarzach już dzisiaj – „będzie zabawa, będzie się działo”!

Obok balu planujemy ponadto przedsięwzięcia o charakterze sportowym (turniej kręglarski, zawody w tenisie stołowym – w ramach Olimpiad Specjalnych), rekreacyjnym (festyn rodzinny „Mamo, tato zagraj ze mną w boule”, „Maszeruj z Gepardem” – marsz z kijkami nordic walking). Przygotujemy ponadto wystawę fotograficzną „15 lat Geparda” oraz… kilka niespodzianek, o których powiadomimy w stosownym czasie. Rocznicowe obchody chcemy zakończyć koncertem zaprzyjaźnionego z „Gepardem” zespołu „Dom o Zielonych Progach”.

W ramach obchodów jubileuszowych już w najbliższą środę 11 lutego organizujemy seminarium informacyjne „Olimpiady Specjalne to więcej niż sport”. Spotkanie odbędzie się w siedzibie naszej szkoły, rozpoczęcie o godzinie 18.00. Zainteresowanych zapraszamy!

Możliwość komentowania została wyłączona.