Rozgrywki za półmetkiem

Rywalizacja w ramach III Mistrzostw ZSS w Piłkarzyki nabrała tempa. Za nami już 24 pojedynki. Co ciekawe, uczestnicy rozgrywek strzelili w nich 438 goli (średnia na mecz 18,25 bramek – przyp. red.). Najwięcej celnych trafień – aż 25 – odnotowaliśmy w pojedynku zespołów Marcin Drzewiecki/Paweł Krauze – Maciej Skrzypczak/Patryk Szczęsny zakończonym zwycięstwem tych drugich 15:10. 

Obserwując poszczególne drużyny trzeba podkreślić znakomitą dyspozycję duetu Magdalena Kozica/Julia Twardowska. Dziewczęta prezentują bardzo równy poziom i jak dotąd spisują się znakomicie. Aktualnie na swoim koncie mają 4 wygrane i jedną porażkę. Bez wątpienia można uznać je przysłowiowym „czarnym koniem” mistrzostw. Co istotne, dziewczęta mają szansę zająć miejsce na podium. 

Pewny medal mają z kolei zespoły Patryk Pewiński/Kacper Michalski oraz Karol Marciniak/Adrian Malinowski, które jak dotąd nie zaznały porażki i z kompletem zwycięstw awansowały do finału imprezy. Kto zdobędzie mistrzowską koronę przekonamy się niebawem. Niech wygra lepszy!

Możliwość komentowania została wyłączona.