Spisali się znakomicie

Spisali sie znakomicieKolejne zawody mają za sobą reprezentanci „Geparda”. W miniony poniedziałek 16 kwietnia wzięli udział w Regionalnym Turnieju Olimpiad Specjalnych w Bowlingu, jaki rozegrany został na torach poznańskiej kręgielni NIKU przy ul. Piątkowskiej 200. Do rywalizacji w imprezie przystąpiła rekordowa ilość uczestników. Do walki o upragnione medale stanęło bowiem aż stu miłośników bowlingu z 14 klubów z  Piły, Łopienna, Rydzyny, Kłecka, Wolsztyna, Gębic, Poznania  oraz Śremu.

Z przyjemnością informujemy, że przedstawiciele „Geparda” zaprezentowali się znakomicie i wywalczyli sześć medali. Te najcenniejsze – złote – zdobyli: Joanna Paluszkiewicz, Tobiasz Zawierta oraz Rafał Michałowski.

Aśka po doskonałym występie (276 punktów w dwóch grach – 136 w pierwszej i 140 w drugiej) zwyciężyła w najsilniejszej grupie sprawnościowej kobiet,  pokonując między innymi Teresę Cichą („Miłek” Poznań) – jedną z najlepszych w kraju zawodniczek w bowlingu.  Z kolei Tobiasz, nie miał sobie równych w swojej grupie zdobywając łącznie 266 punktów (141 i 125). Zasłużony sukces odnotował także Rafał, który strącając 233 kręgle (120, 113) nie dał szans swoim rywalom.

Obok nich medalowe pozycje wywalczyli: Krzysztof Najdora, Kamil Augustyniak (srebro), Maciej Dudziak (brąz). Pozostali reprezentanci „Geparda” zajęli odpowiednio: 4 miejsce – Julita Ławniczak i Rafał Burek, 5 miejsce – Marcin Kaczmarek, 6 miejsce – Szymon Tomaszewski. Wszystkim należą się zasłużone brawa za wzorową postawę na torach i znakomite rezultaty – tak trzymać!

Możliwość komentowania została wyłączona.