Sukces pingpongistów

Kolejny udany występ odnotowali na swoim koncie reprezentanci „Geparda”. W miniony czwartek 24 kwietnia z powodzeniem rywalizowali w VIII Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych w Poznaniu.

Swoją sportową klasę potwierdziła Joanna Paluszkiewicz, która nie dała szans przeciwniczkom i z kompletem zwycięstw (4) zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie. Na słowa uznania zasłużyła także Dorota Kubiak. Trzy wygrane mecze (komplet) pozwoliły jej stanąć na najwyższym stopniu podium. Ze zdobycia złotego medalu cieszył się także bezkonkurencyjny w swojej grupie Tobiasz Zawierta (4 zwycięstwa). W gronie medalistów znalazł się także Rafał Burek, który z zawodów w Poznaniu przywiózł srebrny krążek. Tuż za podium – na czwartym miejscu ukończył sportowe zmagania ostatni z reprezentantów „Geparda” – Krzysztof Najdora. Wszystkim serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników.

W zawodach uczestniczyło 40 miłośników tenisa stołowego z 10 Klubów Olimpiad Specjalnych z Poznania, Mosiny i Śremu.

W uzupełnieniu naszej relacji warto wspomnieć, że zawody rozegrano na terenie Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu (ul. Bukowska 34), a  współorganizatorami imprezy byli żołnierze z tamtejszej jednostki, którzy od wielu lat wspierają inicjatywy stowarzyszenia Olimpiady Specjalne Polska.

Możliwość komentowania została wyłączona.