Super buty dla „Gepardowców”

super_butyW pierwszych dniach października do siedziby naszej szkoły nadeszła oryginalna przesyłka z Katowic. W dużych rozmiarów kartonie zapakowane było specjalistyczne obuwie do gry w bowling.

W miniony poniedziałek podczas treningu w kręgielni śremskiego „Sokoła” buty marek „Dexter” i „Etonic” oficjalnie trafiły do zawodników „Geparda”. Nowy sprzęt bardzo ucieszył naszych kręglarzy. Po dopasowaniu obuwia każdy z chęcią udawał się na tor by jak najszybciej sprawdzić wpływ nowych butów na uzyskiwane wyniki. Miejmy nadzieję, że dzięki systematycznym treningom z wykorzystaniem nowego sprzętu  „Gepardowcy” już niebawem poprawiać będą swoje życiowe rekordy – tego im życzymy!.

Korzystając z okazji warto wspomnieć, że otrzymane buty trafiły do naszych zawodników dzięki staraniom p. Natalii Nowak – Dyrektora Regionalnego Olimpiady Specjalne Polska Wielkopolskie-Poznań, która pozyskała niezbędne środki na realizację  marzeń „Gepardowców”. Na ich spełnienie czekaliśmy długo, ale jak widać było warto.

Możliwość komentowania została wyłączona.