Świadectwa rozdane

Ostatni dzwonek roku szkolnego 2018/2019 za nami. W minioną środę 19 czerwca uczniowie popularnej „Trójki” oficjalnie zakończyli kolejny etap nauki i odebrali świadectwa.

Na kartach historii rok szkolny 2018/2019 zapisze się wyjątkowymi zgłoskami. Kojarzyć się będzie bowiem z bardzo trudnym okresem strajków w oświacie, z ostatnim rokiem funkcjonowania gimnazjów, z kolei cała społeczność „Trójki” wspominać go będzie jako ostatni pod sterami p. dyrektor Krystyny Rymaniak, która w sierpniu br. oficjalnie zakończy  swoje urzędowanie. W środę za wieloletnią pracę na rzecz naszej szkoły podziękowali jej uczniowie, ich rodzice, pracownicy szkoły oraz przedstawiciele lokalnych instytucji i władz samorządowych ze starostą – p. Zenonem Jahnsem na czele.

Wcześniej, w klimat wakacji wprowadzili wszystkich nasi najmłodsi uczniowie, którzy zaprezentowali się w okolicznościowym programie artystycznym. Ich występ otworzył poranną uroczystość zakończenia roku szkolnego. Chwilę później w rolach głównych zaprezentowali się z kolei ósmoklasiści, gimnazjaliści oraz uczniowie klasy III PdP, dla których środa 19 czerwca była ostatnim dniem w murach „Trójki”. Ze świadectwem ukończenia naszej szkoły ruszają w świat, a my życzymy im wszelkiej pomyślności. Pozostałym uczniom „Trójki” mówimy –  „do zobaczenia 2 września”. Wszystkim bez wyjątku życzymy udanych i bezpiecznych wakacji! 

Możliwość komentowania została wyłączona.