Świąteczne kulanie

swiateczne-kulanieJak co roku, w przeddzień Bożego Narodzenia spotkali się w kręgielni śremskiego „Sokoła”. W świątecznej atmosferze rywalizowali w rodzinnym turnieju, złożyli sobie okolicznościowe życzenia, przełamali opłatkiem, śpiewali kolędy, w miłej atmosferze rozmawiali przy kawie i słodkościach – w taki sposób zakończyli kolejny sezon treningów kręglarze „Geparda”. Co ciekawe, tego typu spotkania na stałe wpisały się w historię naszego szkolnego klubu. Jak się okazuje organizowane są od ponad 10 lat. Można zatem śmiało powiedzieć, że są tradycją „Geparda”.

W tegorocznym świątecznym kulaniu wzięło udział 6 drużyn. Zgodnie z ustaleniami każdy z graczy oddawał po 10 rzutów na każdym z torów. Jak się okazało najlepszą dyspozycją wykazała się ekipa w składzie Tobiasz Zawierta – Krystyna Jechura, która zdobyła 266 punktów (Tobiasz 138, p. Krystyna 128). Drugie miejsce przypadło w udziale Marcinowi Kaczmarkowi grającemu w parze z mamą Danutą. Rodzinny team strącił 222 kręgle (Marcin 117, p. Danuta 105). Miejsce na podium wywalczyła ponadto Joanna Paluszkiewicz wraz z mamą Małgorzatą (200 pkt., Joanna 117, p. Małgorzata 83).

Kolejne lokaty zajęli odpowiednio: 4. Szymon Tomaszewski (87) i Krystyna Rymaniak (110) – łącznie 197 pkt., 5. Julita Ławniczak (100) z mamą Kamillą (90) – razem 190 pkt., 6. Dorota Kubiak (95) grająca w duecie z Maciejem Dudziakiem (89) – łącznie 184 pkt.

Wszystkim  uczestnikom świątecznego turnieju gratulujemy doskonałej postawy na torach, a tym którzy z różnych powodów nie mogli wziąć udziału w naszym tradycyjnym spotkaniu przekazujemy najlepsze życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Korzystając z okazji przypominamy, że kolejny trening kręglarski w obiekcie „Sokoła” przy ul. Zamenhofa 7 odbędzie się w pierwszą środę stycznia 2017 roku. Spotykamy się jak zawsze o godzinie 15.15. Do zobaczenia w Nowy Roku!

Możliwość komentowania została wyłączona.