Tournee zakończone

Piątek, 12 kwietnia 2013 roku – tego dnia wystawa fotograficzna „Mam to w genach” kończy swoją podróż po Śremie. O godzinie 14.20 demontuję ją i zabieram z budynku Starostwa Powiatowego. To tutaj miała swój ostatni przystanek.

 Przez 22 dni począwszy od 22 marca br. przebywała po za siedzibą Zespołu Szkół im. Marii Grzegorzewskiej, gdzie miała swoją inaugurację (21.03. – przyp. red.).

Zgodnie z zaplanowanym harmonogramem śremianie mogli oglądać ją podczas Targów Edukacyjnych, w auli śremskiego LO, w Galerii Handlowej PSS przy ul. 1 Maja, w obiekcie Śremskiego Sportu przy ul. Staszica 1 oraz we wspomnianym Starostwie Powiatowym. W każdym z wymienionych miejsc wystawa spotkała się ze sporym zainteresowaniem i co najistotniejsze z pozytywnymi reakcjami odbiorców. Jej wędrówkę po Śremie śledziły lokalne media.

Jak się okazało, informacje o naszej wystawie dotarły także do Poznania i Warszawy. Co więcej, od 18 do 21 kwietnia br. można było oglądać ją w siedzibie Hotelu „Novotel” przy ul. Termalnej w Poznaniu, gdzie odbywała się Ogólnopolska Konferencja Olimpiad Specjalnych. Co miłe, uczestniczący w obradach działacze, sympatycy ruchu Olimpiad Specjalnych oraz liczni goście z uznaniem i podziwem wypowiadali się o naszej wystawie.

Po zamknięciu odbywającej się w Poznaniu konferencji wystawa wróciła do Śremu i tym samym zakończyła swoje miesięczne tournee.

         Maciej Maćkowiak

 

Możliwość komentowania została wyłączona.