Trening czyni mistrza

treningChcą startować w zawodach, poprawiać wyniki, marzą o medalach. By zbliżyć się do swojego upragnionego celu intensywnie trenują. Mowa o zawodnikach „Geparda”, którzy po wakacyjnej przerwie systematycznie uczestniczą w pozaszkolnych zajęciach sportowych.

W każdą środę (godz. 15.15 – 17.15) można spotkać ich w kręgielni TKKF „Sokół” przy ul. Zamenhofa 7, a w czwartki (godz. 15.00 – 17.00) w obiekcie Śremskiego Sportu przy ul. Staszica 1, gdzie doskonalą umiejętność gry w bowling.

Za nimi pierwszy miesiąc wytężonej pracy. Efekty? Są widoczne. Dla przykładu warto wspomnieć, że w miniony czwartek 29 września swój bowlingowy rekord życiowy poprawił Tobiasz Zawierta. 168 punktów w jednej grze to niewątpliwie powód do zadowolenia. W tym miejscu pytanie do Czytelników naszej strony – jeśli graliście w bowling to ile punktów udało się Wam zdobyć?

Nasi „Gepardowcy” bardzo dobrze radzą sobie także na torach parkietowych w obiekcie „Sokoła”. Efektem systematycznych zajęć są nie tylko coraz lepsze rezultaty, ale przede wszystkim poprawa techniki gry.

Pisząc o treningach odbywających się w kręgielni przy ul. Zamenhofa warto wspomnieć, że w czasie letnich wakacji przeprowadzono w obiekcie generalny remont. Nowego blasku nabrały wszystkie pomieszczenia – dwie salki (mała i duża), łazienka, dokonano również renowacji torów do gry. W takich warunkach treningi są przyjemnością.

 Wypada mieć nadzieję, że systematyczny udział w zajęciach w myśl powiedzenia „trening czyni mistrza” pozwoli „Gepardowcom” osiągać coraz lepsze rezultaty, poprawiać jak w przypadku Tobiasza Zawierty życiowe rekordy i co dla sportowców najistotniejsze stawać na podium i zdobywać medale. Trzymamy kciuki za sukcesy zawodników naszego szkolnego klubu!

Możliwość komentowania została wyłączona.