Upragnione, wyczekiwane… oficjalnie „odebrane”!

Baczny obserwator z pewnością zauważył zmiany jakie na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy dokonały się na terenie naszej szkoły. Z początkiem września do dyspozycji najmłodszych uczniów oddano do użytku plac zabaw, cieszący się każdego dnia sporym zainteresowaniem dzieci. Kilka tygodni później na szkolnym boisku usytuowanym u zbiegu ulic Targowej i Piłsudskiego rozpoczęto prace budowlane, których efektem jest upragnione i od wielu lat wyczekiwane boisko sportowe ze sztuczną nawierzchnią.

Z przyjemnością informujemy, że w piątek 21 listopada br. miał miejsce oficjalny odbiór techniczny tego obiektu i tym samym można już z niego korzystać. Ta wiadomość ucieszy zapewne wszystkich uczniów, ich rodziców jak i pracowników oraz sympatyków naszej placówki.

Boisko wyposażone jest w sprzęt umożliwiający grę w piłkę siatkową oraz koszykówkę. Nie oznacza to jednak, że miłośnicy innych dyscyplin będą rozczarowani. Na nowym obiekcie bez wątpienia będzie można pograć również w badmintona, bocce czy piłkę nożną. By w pełni cieszyć się możliwościami, jakie stwarza pachnące nowością boisko trzeba jednak poczekać na nadejście wiosny, a tym samym ciepłych i słonecznych dni, sprzyjających uprawianiu sportu na świeżym powietrzu, a zatem byle do WIOSNY 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.