Uwaga! Wiosenne konkursy i zadania !!!

Przez całą wiosnę w naszej szkole trwać będzie „WIOSENNY MARATON ZADAŃ”. Na tą okoliczność nauczyciele przygotowali sześć zadań. Każda klasa wybiera przynajmniej trzy z nich, w których weźmie udział lub wydeleguje reprezentantów.

Zaczynamy śpiewająco. Już wkrótce odbędzie się szkolna wersja znanego teleturnieju Jak to melodia?  Kto nie może przestać nucić koniecznie musi wziąć w nim udział!

Dla wszystkich, którym niestraszne chrabąszcze, jaskółki, żonkile i rzeżucha proponujemy konkurs Wiosenna ortografia. Czy zmierzy się aż trzynastu ochotników?

Konkurs fotograficzny Wiosna w obiektywie jest dla tych, którzy lubią zdjęcia i zachwycają się pąkami oraz kwiatami. Bierzcie aparat na spacer i … pstrykajcie!  Zgłaszać się można indywidualnie lub grupowo. Zdjęcia można zrobić podczas klasowej lub rodzinnej przechadzki! Rozstrzygnięcie konkursu pod koniec maja!!!

Dla smakoszy nowalijek i wyszukanych wiosennych delicji przygotowano zadanie „Wiosna od Kuchni. Konkurs odbędzie się w maju, kiedy na targu pojawią się soczyste warzywa i owoce.

Jeśli ktoś lubi zielony kolor i kwiaty zapewne weźmie udział w przedsięwzięciu plastycznym pt. WIOSENNE KWIATY”. Zadaniem będzie wykonanie kwiatów różnymi technikami, może to być również plakat wiosennej łąki. Konkurs trwa do końca kwietnia!!!

DECO WIOSNA – to z kolei zadanie dla artystów. Niech klasa wygląda wiosennie. Komu uda się przyozdobić swoją salę w wiosenne symbole, wzory i kolory? Na pewno każdemu…  Czas ukończenia zadania to 23  maja.

Możliwość komentowania została wyłączona.