W karnawałowych rytmach

Piątkowy poranek 10 lutego rozpoczął się w „Trójce” niestandardowo. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, zamiast lekcji uczniowie wzięli udział w zabawie karnawałowo-walentynkowej. Na parkiecie doskonale bawili się zarówno  ci najmłodsi (klasy I – III szkoły podstawowej) jak i gimnazjaliści oraz najstarsi w szkolnym gronie – przedstawiciele klas PdP. Na dźwięki karnawałowej muzyki obojętni nie pozostali także pracownicy naszej szkoły, którzy nie szczędzili nóg świetnie bawiąc się do samego końca szkolnej imprezy.

Zgodnie z zamierzeniem organizatorów balu, w przerwach pomiędzy blokami tanecznymi odczytywano życzenia walentynkowe, a okolicznościowe laurki trafiały do adresatów sprawiając im wiele radości.

W trakcie piątkowej imprezy nie zabrakło także słodkiego poczęstunku, o przygotowanie którego zadbali uczniowie i ich rodzice. Podsumowując można stwierdzić, że „Trójkowa” zabawa karnawałowa – podobnie jak w latach ubiegłych –  „wypaliła” na przysłowiowe 102.                                                                                              MM

zobacz: zdjęcia w galerii z zabawy

 

Możliwość komentowania została wyłączona.