Wakacje na sportowo

Kolejną niezapomnianą przygodę przeżyli zawodnicy „Geparda”. Troje z nich – Joanna Paluszkiewicz, Krzysztof Najdora i Szymon Tomaszewski w minioną niedzielę (19.07.15r.) powróciło z letniego obozu sportowego Olimpiad Specjalnych, jaki od 9 lipca odbywał się w Ostrowcu nad Jeziorem Lubianka (woj. zachodniopomorskie, gmina Wałcz).

W trakcie turnusu jego uczestnicy mieli sporo czasu by doskonalić swoje umiejętności w zakresie sportów wodnych. Kajakarstwo, żeglarstwo, pływanie – to dyscypliny, które zgodnie z planem dominowały w obozowym harmonogramie zajęć. Obok nich zawodnicy Olimpiad Specjalnych mieli także możliwość udziału w treningach tenisa stołowego, bocce i gier zespołowych. W bogatej i urozmaiconej ofercie programu sportowego znalazły się również zajęcia taneczne i nordic walking.

Organizatorzy obozu zadbali także o inne atrakcje. Wśród nich znalazły się między innymi: całodniowa wycieczka nad morze do Kołobrzegu, wizyta w Centralnym Ośrodku Sportowym w Wałczu, dyskoteka, chrzest obozowicza, spacery po lesie, wizyta w marinie Kusy Dwór w Czaplinku, wyjazdy do Centrum Rekreacji Wodnej Aqua-Pil w Pile.

      „Zajęcia ciekawe, ośrodek świetny (Ośrodek Charytatywny CARITAS Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej St. Liborius w Ostrowcu – przyp. red.), kadra bardzo fajna – wszystko było super” – tak w imieniu „Gepardowców” pobyt w Ostrowcu podsumował Szymon Tomaszewski.

Drodzy Czytelnicy naszej szkolnej strony internetowej, mamy nadzieję, że i Wasze wakacji pełne są atrakcji i niezapomnianych przygód. Tego Wam życzymy.   Miłego wypoczynku!

Możliwość komentowania została wyłączona.