Wakacyjna przerwa kręglarzy

Wakacyjna przerwa kreglarzyPół roku zajęć, 84 godziny systematycznych treningów, tysiące strąconych kręgli, radość z poprawiania życiowych rekordów, miło spędzony czas – to najkrótsze podsumowanie zimowo-wiosennej części zajęć sportowych w dyscyplinie kręglarstwo, w których uczestniczyli zawodnicy KOS „Gepard”. Spotykali się cyklicznie w poniedziałki i środy, od stycznia do czerwca br. Bez wątpienia można powiedzieć, że w obiekcie TKKF „Sokół” przy ul. Zamenhofa 7 w Śremie czują się jak u siebie w domu. Doskonała atmosfera jaka towarzyszy każdemu spotkaniu w kręgielni sprzyja uzyskiwaniu bardzo dobrych wyników jak i poprawie techniki gry. Można się było o tym przekonać podczas ostatniego przedwakacyjnego treningu. Wzięło w nim udział ośmioro „Gepardowców”. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią rozegrali szkoleniowy turniej.

Jego tryumfatorem został Tobiasz Zawierta, który w trakcie tegorocznych treningów znacznie poprawił technikę gry, a tym samym może pochwalić się doskonałymi wynikami. Tuż za nim miejsce na podium zajęła Joanna Paluszkiewicz. Trzecie miejsce przypadło z kolei Kamilowi Augustyniakowi. Dalsze lokaty w wewnątrzklubowych zawodach zajęli: 4. Marcin Kaczmarek, 5. Dorota Kubiak, 6. Maciej Dudziak, 7. Krzysztof Najdora, 8. Julita Ławniczak.

Zwycięzca turnieju nagrodzony został okolicznościową statuetką, którą wręczyła Krystyna Jechura – przez wiele lat pełniąca funkcję prezesa śremskiego Ogniska TKKF „Sokół”. Warto zaznaczyć, że popularna p. Krysia towarzyszy zawodnikom „Geparda” na każdym treningu. „Być wolontariuszem Olimpiad Specjalnych to dla mnie sama przyjemność”  – powtarza przy wielu okazjach. Ze swej strony dziękujemy jej za obecność i fachowe wsparcie podczas prowadzonych zajęć.

Podsumowując półroczny okres zajęć warto wspomnieć, że obok wspomnianych wcześniej zawodników w zajęciach w kręgielni „Sokoła” trenowali także: Kinga Nowicka, Szymon Tomaszewski, Jozef Tomaszewski, Rafał Burek, Mateusz Ignaszewski. Na kolejny trening zapraszamy po wakacjach, w poniedziałek 4 września. Zaczynamy tradycyjnie o godzinie 15.00. Do zobaczenia po wakacyjnej przerwie!

Możliwość komentowania została wyłączona.