Wakacyjne wspomnienia…

wakacyjne_wspomnieniaKilka dni temu zainaugurowaliśmy rok szkolny 2017/2018, a tym samym zakończyliśmy jakże lubiany przez wszystkich okres tzw. wakacyjnej laby. Lipiec i sierpień minęły jak zawsze bardzo szybko. Ufamy, że wszyscy Czytelnicy naszej szkolnej strony internetowej zrealizowali swoje wakacyjne plany i z przyjemnością wspominają letnie przygody.

Do grupy zadowolonych z letniego urlopu należą bez wątpienia reprezentanci naszego szkolnego klubu „Gepard” – Julita Ławniczak, Kamil Augustyniak i Krzysztof Najdora, którzy w dniach 20-30 lipca br. uczestniczyli w Obozie Sportowym Olimpiad Specjalnych w miejscowości Szarlota na Kaszubach. W trakcie pobytu na turnusie mieli okazję realizować swoje sportowe pasje. Kajakarstwo, tenis stołowy, nordic walking, pływanie, bocce, badminton, siatkówka –  to tylko przykładowe dyscypliny, z którymi zetknęli się podczas obozu.

Było super!” – krótko, ale z entuzjazmem w głosie podsumowują tegoroczny turnus „Gepardowcy”. Warto dodać, że obok zaplanowanych zajęć sportowych uczestnicy obozu mieli okazję wyjechać na pływalnię oraz jednodniową wycieczkę do Sopotu. Co ciekawe, w Szarlocie spotkali się także z panią dietetyczką i pod jej kierunkiem zrealizowali program „Jesteśmy sportowcami – odżywiamy się zdrowo”. W trakcie turnusu nie mogło zabraknąć także Obozowych Igrzysk Sportowych, dyskoteki, tradycyjnego chrztu dla debiutantów (przeszedł go dzielnie Kamil Augustyniak – przyp. red.) jak i wieczornych spotkań z gitarą przy ognisku.

Kolejny letni obóz sportowy Olimpiad Specjalnych dopiero za rok! Być może wrócimy do ośrodka ZIELONA SZARLOTA, gdzie czuliśmy się doskonale. Tegoroczny turnus będziemy wspominać bardzo pozytywnie” – podsumowuje Natalia Nowak – dyrektor Regionalny Oddziału Olimpiady Specjalne Wielkopolskie-Poznań.

Możliwość komentowania została wyłączona.