WERNISAŻ PRAC KINGI NOWICKIEJ

W maju i w czerwcu w naszej szkole został zorganizowany wernisaż prac Kingi Nowickiej. Kinga jest uczennicą gimnazjum i uczy się w domu.

Wystawa wyeksponowana na gazetce ma na celu pokazanie jej pasji i zdolności. Kinga udostępniła nam dwanaście swoich prac wykonanych kredkami i ołówkiem.  Ich tematyka to w głównej mierze postacie i dzikie zwierzęta. Wystawa cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i nauczycieli.

Gratuluję naszej uczennicy Kindze Nowickiej pomysłu i talentu! Wszystkie prace cechuje niezwykła staranność wykonania i precyzja. Różnorodna tematyka prac świadczyć może o wielu zainteresowaniach autorki. Prace są zainspirowane ilustracjami, jednak nie są ich wierną kopią. Kinga odwzorowując je nadaje im indywidualny i niepowtarzalny styl. Dziękujemy Kingo i czekamy na kolejną wystawę!” – tak o wystawie mówi nasza nauczycielka plastyki, pani Dominika Stefaniak

Anna Szelejewska

Możliwość komentowania została wyłączona.