Wow! ale niespodzianka!

Wszystkim uczniom, pracownikom jak i sympatykom naszej szkoły z wielką radością przekazujemy fantastyczną wiadomość o wizycie Św. Mikołaja, który jak zwykle nas zaskoczył i sprawił miłą niespodziankę. W minioną niedzielę 6 grudnia br. – w sobie tylko znany sposób – dostał się do budynku szkoły i zostawił niesamowity upominek, a mianowicie  PIŁKARZYKI. Bez wątpienia ucieszy on zarówno naszych uczniów jak i pracowników „Trójki”, którzy od dawna zafascynowani są tą grą.  

Korzystając z okazji warto wspomnieć, że pierwsze PIŁKARZYKI pojawiły się w naszej szkole w 2016 roku i do dzisiaj są jedną z najbardziej ulubionych gier wśród dzieci. Wykorzystywane są praktycznie każdego dnia – zarówno przed lekcjami jak i w czasie przerw. W tym miejscu warto dodać, że rokrocznie rozgrywane są mistrzostwa szkoły, w których o sportowe laury rywalizują uczniowie oraz pracownicy. 

Dzięki niedzielnej wizycie Św. Mikołaja mamy teraz w szkole dwa profesjonalne „boiska” do gry w PIŁKARZYKI – co bardzo nas cieszy. Do pełni szczęścia brakuje tylko powrotu naszych uczniów, którzy bez wątpienia z wielkim entuzjazmem i radością przystąpią do rozgrywek. Reasumując – nowe PIŁKARZYKI czekają na Was! Do zobaczenia na piłkarskim „boisku”.

Możliwość komentowania została wyłączona.