Wrócili z medalami

Doskonały występ odnotowali na swoim koncie pingpongiści „Geparda”. W zawodach, jakie 2 kwietnia odbywały się w Poznaniu nasi uczniowie wywalczyli aż 6 medali.

Na słowa uznania zasłużyli – Joanna Paluszkiewicz, Tobiasz Zawierta, Szymon Tomaszewski, Karol Adam, którzy w swoich grupach sprawnościowych pokonali wszystkich przeciwników i z kompletem zwycięstw wywalczyli złote medale.

Duże brawa należą się niewątpliwie także Rafałowi Burkowi i Krzysztofowi Najdorze, którzy na swoim koncie odnotowali po dwa wygrane mecze i jedną porażkę, co w efekcie dało każdemu z nich drugie miejsce na podium i srebrne medale.

W uzupełnieniu warto wspomnieć o organizatorach imprezy. Jak co roku ciężar przygotowań wzięli na siebie działacze poznańskiego stowarzyszenia „Na TAK” oraz Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska Wielkopolskie – Poznań.

 W roli współorganizatorów wystąpili – jak co roku – żołnierze Wojska Polskiego z Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych przy ul. Bukowskiej w Poznaniu, którzy nieodpłatnie użyczyli swojej sali sportowej i sprzętu do gry. Osobne słowa podziękowania należą się ponadto sędziom z Wielkopolskiego Związku Tenisa Stołowego, którzy charytatywnie podjęli się prowadzenia imprezy.

  MM

Możliwość komentowania została wyłączona.