Wrócili z medalami

tenisReprezentanci sześciu placówek z Poznania, Stęszewa, Leszna oraz Śremu wzięli udział w Mistrzostwach Szkół Specjalnych w Tenisie Stołowym, jakie odbyły się w czwartek 10 marca w siedzibie ZSS nr 102 przy ul. Przełajowej w Poznaniu. W imprezie po raz drugi wystąpili przedstawiciele naszej szkoły.

Co warto podkreślić – doskonale zaprezentował się nasz najlepszy aktualnie pingpongista – Tobiasz Zawierta, który w swojej kategorii wywalczył złoty medal. Bardzo dobrze spisała się także Dorota Kubiak, która ukończyła zawody na drugim miejscu w grupie dziewcząt rywalizujących w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Miejsce na podium zdołał wywalczyć również Sławomir Brygier. Brązowy medal w jego debiutanckim występie trzeba uznać za sukces – brawo Sławek!

Słowa uznania należą się także pozostałym reprezentantom naszej szkoły – Patrycji Krauze, Marcinowi Drzewieckiemu (debiutowali w zawodach tenisa stołowego), Maciejowi Dudziakowi oraz Damianowi Menzelowi, którzy nie zdołali zająć miejsc na podium, ale swoich występów nie muszą się wstydzić. Ich dobry czas z pewnością nadejdzie…

1

Możliwość komentowania została wyłączona.