Wsparcie dla „Geparda”

18 lat działalności, dziesiątki zawodników, setki startów w imprezach sportowo – rekreacyjnych na terenie Polski oraz poza jej granicami, setki medali, tysiące kilometrów w podróży, mnóstwo niezapomnianych przygód, emocji, radość i łzy wzruszenia – to ujęte w skrócie najistotniejsze fakty związane Klubem Olimpiad Specjalnych „Gepard” Śrem.

Na wspaniałych kartach historii naszego klubu obok sportowców zapisali się także przyjaciele i sympatycy „Geparda”, którzy zarówno kibicują, trzymają kciuki, ale i wspierają nas duchowo oraz materialnie. W tym momencie chcemy wspomnieć o bardzo ważnej i niezwykle cennej dla nas formie pomocy. Jest nią przekazanie 1 procenta od swojego podatku dla organizacji pożytku publicznego (taką organizacją jest stowarzyszenie Olimpiady Specjalne Polska, do której należy „Gepard” – przyp. red.).

Jak co roku zachęcamy wszystkie pracujące osoby, aby rozważyły możliwość ofiarowania wspomnianego 1 procenta na rzecz naszego stowarzyszenia. Przypominamy, że termin rozliczeń podatkowych z Urzędami Skarbowymi trwa do 30 kwietnia 2019 roku.

By wpłacane pieniądze trafiły do nas wystarczy w stosownym miejscu w formularzu „PIT” wpisać poniżej prezentowane dane:

KRS 0000190280

cel szczegółowy: Wielkopolskie-Poznań (Gepard)

Ps. Za ewentualne wpłaty w imieniu sportowców Olimpiad Specjalnych serdecznie dziękujemy!

Możliwość komentowania została wyłączona.