Wspierają „Trójkę”

 „To już tradycja, że w czasie naszych wigilijnych spotkań kwestujemy na rzecz dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Śremie” – powiedziała dr Barbara Siwińska w trakcie piątkowego (14 grudnia) spotkania członków Śremskiego Koła Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Podczas okolicznościowej aukcji licytowano anioły, a zebraną kwotę przekazano na ręce Krystyny Rymaniak – dyrektora „Trójki”.

W wigilijnym spotkaniu, jakie odbyło się w Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie obok przedstawicieli lokalnego środowiska lekarskiego udział wzięli między innymi Burmistrz Śremu Adam Lewandowski oraz gość honorowy świątecznego wieczoru profesor Tadeusz Maliński.

W programie okolicznościowej uroczystości obok wspomnianej aukcji znalazło się wiele atrakcji. W części artystycznej uczestnicy wieczornego spotkania mieli okazję podziwiać występ Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca „Modraki” z Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowie Podgórnym. Miłośnicy poezji mieli z kolei możliwość nabycia tomiku wierszy autorstwa Niny Szmyt oraz uzyskania jej autografu.

Nawiązując do przeprowadzonej aukcji na rzecz naszej szkoły wypada złożyć serdeczne podziękowania zarówno pomysłodawcom tak szlachetnego przedsięwzięcia jak i wszystkim, którzy nabyli anioły przyczyniając się tym samym do wsparcia naszej placówki.

        Maciej Maćkowiak

 

 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.