Wstęga przecięta

wstega_przecieta31 stycznia br. w siedzibie naszej szkoły odbyła się uroczystość z okazji oficjalnego otwarcia nowego budynku dydaktycznego. W tym szczególnym – dla całej społeczności ZSS – dniu zawitali do nas przedstawiciele władz samorządowych z p. Zenonem Jahnsem – starostą śremskim oraz p. Adamem Lewandowskim – burmistrzem Śremu na czele. Swoją obecnością uroczystość uświetnił także ks. prałat Marian Brucki, który po symbolicznym przecięciu wstęgi przez p. starostę Zenona Jahnsa i p. dyrektor Krystynę Rymaniak poświecił nowy budynek. Na okolicznościowym spotkaniu nie zabrakło również przedstawicieli lokalnych mediów.

Po oficjalnym powitaniu przybyli goście mieli okazję obejrzeć krótki występ artystyczny w wykonaniu uczniów klasy I-III szkoły podstawowej. Zgodnie z harmonogramem uroczystości w jego dalszej części głos zabrał starosta śremski p. Zenon Jahns oraz burmistrz Śremu – p. Adam Lewandowski. Po okolicznościowych wystąpieniach pracownicy szkoły przedstawili gościom prezentacje multimedialne. Jedna z nich była fotograficzną dokumentacją prac budowlano-remontowych związanych z budynkiem naszej szkoły i jego rozbudową.  Druga z kolei miała na celu przybliżenie systemu i specyfiki pracy naszej placówki.

W ostatniej części środowego spotkania p. dyrektor Krystyna Rymaniak zaprosiła gości do zwiedzenia pomieszczeń znajdujących się w nowej części szkolnego budynku.

Możliwość komentowania została wyłączona.