Wybory na szefa SU rozstrzygnięte

Szymon Tomaszewski z klasy III PdP zwyciężył w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Jego zastępcą został Adrian Kicki (kl. II gimnazjum), a funkcję sekretarza pełnić będzie Kamil Augustyniak (kl. II gimnazjum).

Wyniki wyborów, jakie miały miejsce w piątek 19 października poznaliśmy w poniedziałkowe przedpołudnie (22.10.12.). Obok wymienionych o objęcie funkcji przewodniczącego „SU” ubiegali się także Monika Wróblewska (kl. II PdP) oraz Michał Czekała (kl. VI).

Korzystając z okazji warto wspomnieć, że w wyborach oddano 55 ważnych głosów. Godnym odnotowania jest ponadto fakt perfekcyjnie przygotowanej przez kandydatów kampanii wyborczej.

By zjednać sobie wyborców ubiegający się o funkcję przewodniczącego „SU” wykonali okolicznościowe plakaty reklamowe, rozdawali ulotki, a w środę 17-go października wzięli udział w krótkiej debacie. W jej trakcie prezentowali najważniejsze założenia swoich programów, a także odpowiadali na pytania uczniów i nauczycieli. Warto zauważyć, że każdy z kandydujących zadbał także o przygotowanie własnego oryginalnego hasła wyborczego, które z przyjemnością prezentujemy:

Michał Czekała – „Pomogę każdemu, wybierz mnie!”

Szymon Tomaszewski – „Dziś Szymona wybieraj i życie szkoły odmieniaj”

Kamil Augustyniak – „Nie ma bata, Kamil wymiata”

Monika Wróblewska – „Pokochaj szkołę tak jak ja”

Adrian Kicki – „Bezpieczna i tolerancyjna szkoła dla każdego”.

 

Obok uczniów startujących w wyborach w skład nowo wybranego „SU” wchodzą również: Damian Kaczan (kl. II SP), Karol Marciniak (kl. III SP), Magda Menzel (kl. V SP), Mateusz Pawlak (kl. III Gimnazjum) oraz Marta Mróz (kl. I PdP).

Opiekunkami „SU” są natomiast panie: Beata Norberciak, Anna Złotkowska-Siwek i Anna Szelejewska.

Wszystkim członkom nowo wybranego „SU” życzymy wielu ciekawych pomysłów i realizacji zamierzonych planów.

Maciej Maćkowiak

Możliwość komentowania została wyłączona.