„Wysmycz Psa”

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję 7 października spotkać się w ramach akcji „TACY SAMI” z panem Grzegorzem Kałużnym – pracownikiem schroniska w Gaju, który wraz ze swoimi pomocnikami opowiadał o swojej działalności. Przedstawiciele Szkoły Przysposabiającej do Pracy obejrzeli prezentację dotyczącą bezdomnych zwierząt w Gaju, wstrząsający a zarazem piękny teledysk zrealizowany na rzecz schroniska oraz wystawę fotograficzną.

Podczas spotkania zaprosiliśmy pana Grzegorza razem z psiakami do naszej szkoły. Obiecał nas odwiedzić, aby porozmawiać o sytuacji porzuconych zwierząt i uwrażliwić na ich dolę. Wszystkich, którzy chcieli by pomóc zwierzętom odsyłamy do strony internetowej schroniska, z której dowiecie się jak to zrobić.

Korzystając z okazji informujemy o konkursie fotograficznym „Wysmycz Psa” organizowanym w ramach akcji „Tacy Sami” przez Bibliotekę Publiczną w Śremie oraz Schronisko dla Zwierząt w Gaju. Uwaga, wystarczy dostarczyć wybrane zdjęcie do biblioteki (szczegóły konkursu są dostępne na stronie internetowej biblioteki) do dnia 24 października. Trzy najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone.

Możliwość komentowania została wyłączona.