Wznowili treningi

Zawodnicy KOS „Gepard” powrócili po wakacyjnej przerwie na tory bowlingowe. W miniony czwartek 4 września stawili się na pierwszym w nowym roku szkolnym treningu. W zajęciach odbywających się w obiekcie spółki „Śremski Sport” przy ul. Staszica 1 wzięło udział ośmioro miłośników amerykańskiej odmiany kręglarstwa.

Coczwartkowe spotkania są znakomitą okazją zarówno do doskonalenia umiejętności kręglarskich, a tym samym uzyskiwania coraz lepszych rezultatów jak i do utrzymywania  kontaktów pomiędzy obecnymi uczniami, a absolwentami naszej szkoły. Ci ostatni bardzo chętnie korzystają z możliwości wspólnego treningu. Co ciekawe, w wolnej chwili – w czasie oczekiwania na swoją kolejkę rzutów  – uczestniczący w zajęciach z chęcią sięgają po archiwalne numery czasopisma „Gepard”, które na każdy trening przynosi Krzysztof Najdora. Dzięki wspólnej lekturze gazety „Gepardowcy” wspominają sportowe występy sprzed lat i związane z nimi przygody.

Wracając do przebiegu czwartkowego treningu wypada odnotować, że podczas pierwszych zajęć najlepiej zaprezentowali się niedawni uczestnicy X Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Bydgoszczy – Joanna Paluszkiewicz i Mateusz Ignaszewski. Kolejny trening odbędzie się w czwartek 11 września. Spotykamy się tradycyjnie o godzinie 15.00. Do zobaczenia!

Możliwość komentowania została wyłączona.