Zabawa w „Trójce”

Wyobrażacie sobie karnawał bez dyskoteki? „Nie” – odpowie zapewne większość z zapytanych osób. Podobnie odpowiedzieliby uczniowie „Trójki”, dla których zabawa karnawałowa to swego rodzaju tradycja i dlatego nie mogło jej zabraknąć w kalendarzu tegorocznych imprez szkolnych.

Podobnie jak w minionych latach dyskoteka, jaka odbyła się w miniony piątek 1 lutego cieszyła się sporym zainteresowaniem uczniów. Obok tych najmłodszych –  uczniów klas I-III szkoły podstawowej doskonale bawili się również gimnazjaliści i przedstawiciele klas PdP. Przy dźwiękach znanych przebojów tańczyli – nie szczędząc sił – przez kilka godzin. W programie piątkowej imprezy nie zabrakło także konkursów, wśród których znalazł się między innymi taniec na gazecie.

Jak zawsze przy okazji zabaw tanecznych w jednej z sal lekcyjnych przygotowano dla uczniów kawiarenkę, gdzie można było odpocząć, zjeść kawałek pysznego ciasta czy napić się soku.

Obserwując zadowolone, uśmiechnięte twarze zdecydowanej większości uczestników piątkowej zabawy można stwierdzić, że tegoroczną imprezę karnawałową zaliczą do udanych.

Duża w tym zasługa organizatorów balu p. Anety Baraniak, p. Arlety Nowickiej, p. Beaty Norberciak, p. Marii Czułno oraz p. Waldemara Zawady, którzy zadbali o jak najbardziej atrakcyjny przebieg zabawy.

Więcej zdjęć z balu w galerii

 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.