Zagrali dla „Geparda”

Już po raz trzeci działacze Śremskiego Klubu Petanque (ŚKP) zorganizowali noworoczny turniej integracyjny w soft petanque. Impreza przeprowadzona w piątek 6 stycznia 2012 roku podobnie jak w latach minionych odbyła się w hali Zespołu Szkół Ekonomicznych. Tym razem do rywalizacji przystąpiło 20 zawodników.

Celem turnieju była nie tylko sportowa walka o jak najlepsze lokaty, ale i pozyskanie środków na wsparcie działalności sekcji sportowej „Gepard” Śrem. Mając na uwadze tak szczytną inicjatywę uczestnicy piątkowych zawodów w przerwie między rozgrywkami sportowymi wzięli udział w konkurencjach zręcznościowych oraz okolicznościowej loterii fantowej, z której dochód (418 zł) przekazali na ręce Krystyny Rymaniak – dyrektora ZSS w Śremie. Co warte podkreślenia, obok tak cennego daru działacze ŚKP ofiarowali „Gepardowcom” także zestaw do gry w soft petanque.

W imieniu całej społeczności „Trójki” bardzo dziękujemy uczestnikom turnieju oraz władzom ŚKP za tak piękny gest.

Korzystając z okazji gratulujemy tryumfatorom noworocznych zawodów –  Sławomirowi Łuszczewskiemu i Markowi Maćkowiakowi.  Informujemy ponadto, że na podium znaleźli się ponadto: Grażyna Wojciechowska i Tadeusz Tomczak (2 miejsce) oraz Hubert Maćkowiak i Krzysztof Borowiak (3).

Do zobaczenia za rok…

MM

Możliwość komentowania została wyłączona.