Zagrali koncertowo

W bardzo dobrych nastrojach powrócili kręglarze „Geparda” z zawodów „Noworoczny Dobry Rzut” w bowlingu, które w środę 30 stycznia br. odbyły się w Poznaniu. Jak się okazuje wszyscy członkowie naszej ekipy stanęli na podium. Szacunek budzi fakt, że aż czterokrotnie zajmowali pierwsze miejsca wygrywając tym samym rywalizację w swoich grupach sprawnościowych. Do złotych krążków „Gepardowcy” dorzucili jeszcze dwa srebrne. Komentarzem tak rewelacyjnego startu niech będą długie i mocne oklaski – brawo nasi!

Analizując indywidualne dokonania naszych zawodników trzeba pochwalić zarówno  tych najbardziej doświadczonych – Joannę Paluszkiewicz i Tobiasza Zawiertę, którzy kolejny raz zagrali po mistrzowsku (wywalczyli złote medale) jak i debiutującego na torach bowlingowych Patryka Szczęsnego, który wrócił do Śremu ze srebrem. Obok nich w kręgielni MK Bowling mieszczącej się w Galerii MM przy ul. Święty Marcin 24 w Poznaniu z bardzo dobrej strony zaprezentowali się – Maciej Dudziak i Jakub Werulik (złote medale) oraz Kamil Augustyniak (srebro).

W zawodach zorganizowanych przez działaczy poznańskiego stowarzyszenia „NA TAK” wzięło udział 40 uczestników.  Zgodnie z regulaminem turnieju każdy z zawodników rozegrał dwie gry. Najlepsze wyniki spośród „Gepardowców” uzyskali: Tobiasz Zawierta, który zdobył 250 punktów (110 w pierwszej grze i 140 w drugiej) oraz Joanna Paluszkiewicz (232 punkty – 120 i 112).

Wypada mieć nadzieję, że tak udany występ będzie dobrym prognostykiem przed najważniejszymi zawodami sezonu (Regionalny Turniej Olimpiad Specjalnych w Bowlingu), które 5 marca br. odbędą się w kręgielni NIKU BOWLING w Poznaniu. Już dzisiaj życzymy naszym kręglarzom doskonałych rzutów.

Możliwość komentowania została wyłączona.