Zagrali rodzinnie

Ostatni w 2014 roku trening na torach bowlingowych odbyli zawodnicy „Geparda”. Czwartkowe (18.12.br.) zajęcia znacząco różniły się jednak od wszystkich poprzednich. Po pierwsze – czynny udział wzięli w nich rodzice naszych kręglarzy, po drugie z uwagi na nadchodzące święta z głośników płynęły dźwięki kolęd, na stole pojawiły się pierniki, owoce, a zapach parzonej kawy i herbaty był dopełnieniem rodzinnego, pełnego serdeczności nastroju, jakże typowego dla okresu Bożego Narodzenia. W tak przyjaznym klimacie rodzinne duety przystąpiły do sportowej rywalizacji.

Zwycięzcami turnieju z dorobkiem 188 strąconych kręgli została para Mateusz Ignaszewski (133 pkt.) z tatą Wiesławem (55 pkt.). Tuż za nimi uplasował się rodzinny team Paluszkiewiczów – Joanna (99) z Markiem (wynik taty – 76), który zdobył łącznie 175 punktów.  Trzecie miejsce na podium przypadło natomiast Szymonowi Tomaszewskiemu (81), który wraz ze swoją mamą Wioletą (87) uzyskał  168 punktów. Kolejne miejsca zajęli odpowiednio: 4. Tobiasz Zawierta z mamą Elżbietą (100+44=144), 5. Marcin Kaczmarek z mamą Danutą (55+67=122), 6. Krzysztof Najdora z tatą Cezarym (57+61=118), 7. Rafał Michałowski z tatą Stanisławem (58+33=91). W zawodach startowała ponadto Julita Ławniczak, która pod nieobecność mamy (mama dotarła później) występowała w zespole Rafała Michałowskiego.

Po zakończeniu rywalizacji rodzinnej rozegrany został dodatkowo mini turniej dla rodziców. W tej konfrontacji najlepiej wypadł Wiesław Ignaszewski, a tuż za nim miejsca na podium wywalczyli: 2. Marek Paluszkiewicz, 3. Cezary Sarnowski.

                Wspólnie spędzony czas w obiekcie Śremskiego Sportu przy ul. Staszica minął wszystkim bardzo szybko. Obok sportowej rywalizacji i związanych z nią emocji uczestnicy czwartkowych zajęć mieli znakomitą okazję by porozmawiać, pośmiać się, przejrzeć kroniki sportowe „Geparda” oraz złożyć świąteczno-noworoczne życzenia. Co ważne, wszyscy zgodnie podkreślili, że doskonale się bawili i z chęcią wezmą udział w kolejnych tego typu spotkaniach.  W tej sytuacji wypada tylko powiedzieć…DO ZOBACZENIA W NOWYM ROKU.

Ps. Pierwszy trening w 2015 roku odbędzie się w czwartek 8 stycznia w godzinach 15.00- 17.00

Możliwość komentowania została wyłączona.