Zaprezentowali się „na 102”

ZaprezentowaliW samych superlatywach można wypowiedzieć się na temat postawy jaką zademonstrowali nasi uczniowie w dniu 27 marca podczas zawodów sportowych w tenisie stołowym, organizowanych przez Szkołę Podstawową 102 w Poznaniu. Z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy poniżej szczegółową relację z imprezy.

Już u drzwi poznańskiej placówki powitano naszą 7-osobową reprezentację bardzo serdecznie i skierowano na salę gimnastyczną. W małej, ale pięknej sali, stały już przygotowane stanowiska do gry. Uczniowie poszli do szatni przebrać się w reprezentacyjne stroje po czym przystąpili do treningu przed właściwymi meczami. Po krótkiej chwili nastąpiło powitanie wszystkich sportowców i ich opiekunów. Po zakończeniu oficjalnej ceremonii otwarcia zawodów rozpoczęły się oczekiwane przez uczestników rozgrywki.

Nasi uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę zarówno pod względem zacięcia sportowego jak i kultury osobistej. Po pierwszych meczach nastąpiła krótka przerwa i zostaliśmy zaproszeni do jadłodajni – tak nazywają tam stołówkę. Każdy uczestnik otrzymał przepyszną, zdrową kanapkę – bułkę oraz ciepłą herbatę. Posileni zawodnicy wrócili na salę i zabrali się do pracy. Owocem kilkugodzinnej rywalizacji były medale. Przywieźliśmy: złoto (Dorota Kubiak), srebro (Karol Marciniak i Sławomir Brygier) oraz brąz (Patrycja Krauze).

Pozostali uczestnicy tj. Marcin Drzewiecki, Jakub Werulik oraz Maciej Dudziak nie wywalczyli medali, ale ich postawa była wzorowa. Co ważne, zdobyli nowe doświadczenia i wiedzą nad czym muszą jeszcze popracować. Wszystkim należą się brawa za chęć walki i determinację. W uzupełnieniu informujemy, że w zawodach obok przedstawicieli naszej szkoły startowali pingpongiści z Leszna, Stęszewa oraz kilku placówek z Poznania.

Możliwość komentowania została wyłączona.