Zasłużyli na brawa

zasluzyli_na_brawaKolejne zajęcia sekcji ,,Gepard – Młodziki” za nami. Spotkanie odbyło się we wtorek, 16 lutego. Uczestnicy – Filip i Maciej, kształtowali głównie równowagę oraz skoczność. Mieli do pokonania kilka torów przeszkód.  Uczyli się utrzymywać równowagę ciała na ławeczce gimnastycznej, na piłce rehabilitacyjnej oraz w pozycjach utrudnionych tj. stanie i skoki na jednej nodze, stanie na palcach, na piętach itp. Dobrze radzili sobie z odwzorowywaniem ruchów proponowanych przez trenerów – ćwiczenia naśladowcze.

Na zakończenie zajęć chłopcy poznali grę w uni-hokeja – oddali kilka strzałów do bramki, a także zagrali mini mecz w pikę nożną, podczas którego ujawniły się talenty piłkarskie – świetne uderzenia, celność, obrona, profesjonalne ślizgi i ogromne zaangażowanie.

Zarówno Filip jak i Maciej zasługują na pochwałę. Ze względu na małą ilość uczestników zajęcia wymagały u chłopców skupienia uwagi, szybkiej zmiany miejsca ćwiczeń oraz rodzaju zadań ruchowych, dużego wysiłku fizycznego oraz przestrzegania zasad. Sportowcy spisali się na medal !!!.Brawo chłopaki!


Możliwość komentowania została wyłączona.