Złoto dla Adriana i Jakuba

VI Mistrzostwa ZSS w Piłkarzyki zakończone. W ostatnim meczu turnieju Jakub Rudnicki i Marcin Piotrowski po pełnym dramaturgii spotkaniu zremisowali 5:5 z duetem Kamil Roszyk/Dominik Szal. Takie rozstrzygniecie sprawiło, że Jakub i Marcin wywalczyli trzecie miejsce, a ich przeciwnicy musieli zadowolić się czwartą lokatą w klasyfikacji końcowej zawodów. Wcześniej tytuł mistrzowski zapewniła sobie para – Jakub Gendera/Adrian Malinowski, którzy jako jedyni nie zaznali porażki i z kompletem zwycięstw zasłużenie zajęli pierwsze miejsce. Na drugim stopniu podium uplasowali się natomiast Tobiasz Skokowski i Paweł Krauze.
W tegorocznej edycji mistrzostw w rywalizacji o miano najlepszej drużyny wzięło udział 12. dwuosobowych zespołów. Zgodnie z harmonogramem imprezy rozegrano łącznie 24 pojedynki, w których strzelono łącznie 434 gole (średnia na mecz: 18, 08 bramki).
Podsumowując sportowe zmagania można z radością stwierdzić, że z roku na rok uczestnicy prezentują coraz lepsze umiejętności. Zdecydowanie poprawili grę w ofensywie. W tym miejscu warto wspomnieć, że obok napastników doskonałą skutecznością popisywali się także obrońcy, którzy wielokrotnie silnymi strzałami z pod własnej bramki potrafili pokonać bramkarza przeciwników. 

W miniony wtorek 10. stycznia podczas okolicznościowego apelu wszyscy uczestnicy mistrzostw otrzymali upominki, a trzy najlepsze ekipy uhonorowane zostały dyplomami, które wręczyła zawodnikom p. dyrektor Halina Osińska.
W uzupełnieniu podajemy końcową klasyfikację turnieju:
1. Adrian Malinowski / Jakub Gendera
2. Tobiasz Skokowski / Paweł Krauze
3. Jakub Rudnicki / Marcin Piotrowski
4. Kamil Roszyk / Dominik Szal
5. Fabian Grabowski / Przemysław Ferla
6. Jakub Werulik / Jakub Skałecki
7. Wiktor Bąk / Szymon Skrzypczak
8. Paweł Ferla / Marcin Piechocki
9. Brajan Zachariasz / Marcel Tomaszewski
10. Kamila Tama / Magdalena Kozica
11. Kamil Chyla / Magdalena Dominiak
12. Kamil Sadowniczyk / Michał Woźniak

Możliwość komentowania została wyłączona.