Zmiany, nowe twarze i rekordy…

Zmiany, nowe twarze i rekordyW związku z zaawansowanymi pracami remontowymi prowadzonymi na terenie ośrodka sportowego spółki Śremski Sport przy ul. Staszica w Śremie, do dnia 1 września br. „zawieszone” zostały zajęcia z bowlingu, na które od kilku lat systematycznie uczęszczają zawodnicy KOS „Gepard”. W zaistniałej sytuacji nasi bowlingowcy doskonalić będą swoje umiejętności kręglarskie w obiekcie TKKF „Sokół” przy ul. Zamenhofa 7. Tym samym zawodnicy „Geparda” będą spotykać się w kręgielni „Sokoła” dwa razy w tygodniu. Zgodnie z uaktualnionym planem treningowym nasze zajęcia odbywają się w poniedziałki (15.00 –  17.00) oraz środy (15.15 – 17.15).

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 8 marca do grona stałych uczestników treningów dołączył uczestnik śremskiego Warsztatu Terapii Zajęciowej – Józef Tomaszewski. Nowy adept kręglarstwa postanowił przyłączyć się do grona „Gepardowców”, a tym samym został zawodnikiem Olimpiad Specjalnych. Życzymy mu wytrwałości i systematyczności w treningach, a tym samym osiągania jak najlepszych rezultatów.

Korzystając z okazji informujemy, że nasi kręglarze coraz lepiej radzą sobie na torach „Sokoła”. Doskonałe rezultaty uzyskuje Tobiasz Zawierta, który podczas treningów bardzo często przekracza 130 punktów w 20 rzutach. W miniony poniedziałek (6 marca – przyp. red.) ustanowił swój życiowy rekord – 141 punktów – brawo! Podobnie jak w przypadku Tobiasza systematyczny udział w zajęciach przekłada się na stabilny, a jednocześnie wysoki poziom gry Joanny Paluszkiewicz. Rezultaty w przedziale 120 – 130 pkt. (w 20 rzutach) to w jej przypadku niemal norma – brawo! Spore postępy można zauważyć także w grze Kamila Augustyniaka, który systematyczne przekracza 100 punktów. Za pilność i poprawę techniki gry pochwalić można także najwytrwalszych uczestników zajęć – Julitę Ławniczak, Krzysztofa Najdorę i Marcina Kaczmarka.

Wypada mieć nadzieję, że wytrwała praca na treningach zaowocuje udanymi startami w zawodach. Najbliższe z nich już w kwietniu br. Na torach NIKU BOWLING w Poznaniu odbędzie się Regionalny Turniej Olimpiad Specjalnych w bowlingu. Wierzymy, że „Gepardowcy” odegrają w nich znaczącą rolę, czego życzymy im już dzisiaj.

Możliwość komentowania została wyłączona.