Ostatni dzwonek

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół im. Marii Grzegorzewskiej w Śremie – galeria.

Czytaj dalej

Konkurs na stanowisko urzędnicze SPECJALISTY DS. KADR I PŁAC

Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Śremie

ogłasza konkurs na stanowisko urzędnicze

SPECJALISTY DS. KADR I PŁAC

w wymiarze ¾ etatu

 

  1. Adres jednostki:

    Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Śremie

  1. Piłsudskiego 15, 63-100 Śrem

 

  1. Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem Specjalisty ds. kadr i płac: 

Czytaj dalej

Konkurs matematyczny

W minioną środę 16 czerwca starsi uczniowie szkoły podstawowej jak co roku wzięli udział w konkursie matematycznym – „Licz z głową”. Zadania z jakimi się zmierzyli  dotyczyły praktycznego wykorzystania matematyki w życiu codziennym np. obliczenia pieniężne, czasowe, zadania  związane z masą ciał, długością oraz z kalendarzem.

W toku konkursowych zmagań najlepszym okazał się Szymon Kubiak (kl. 7). Drugie miejsce zajęła Julia Twardowska (kl. 8), a trzecie przypadło w udziale Magdalenie Dominiak (kl. 6), Adrianowi Malinowskiemu (kl.8) oraz Jakubowi Genderze (kl.6).

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Informuję, że od dnia 31 maja 2021r. wszystkie oddziały naszej szkoły wróciły do nauki stacjonarnej. Podczas zajęć staramy się przestrzegać reżimu sanitarnego- dezynfekcja, dystans społeczny i maseczki . Prosimy aby obserwować swoje dzieci i nie przysyłać do szkoły gdy pojawiają się pierwsze objawy chorób przeziębieniowych- katar, kaszel, stan podgorączkowy.

Z poważaniem

Halina Osińska

Dzień Dziecka

1 czerwca to jak wszystkim wiadomo dzień wszystkich dzieci, a więc Tobie i Tobie oraz Tobie przesyłamy najlepsze życzenia.

Obejrzyjcie z tej okazji bajkę: Przemiana gąsienicy Oli. Czytaj dalej

Napisali!

Mijający tydzień na długo pozostanie w pamięci uczniów klasy VIII. Podobnie jak w innych szkołach nasi podopieczni przystąpili bowiem do egzaminów ósmoklasistów. We wtorek 25 maja zmierzyli się z językiem polskim, w środę (26.05.br.) z matematyką, a w czwartek (27.05.br.) z językiem angielskim. Pracownicy szkoły oraz cała społeczność uczniowska mocno trzymali za nich kciuki. Wszystkim ósmoklasistom życzymy uzyskania jak najlepszych wyników z egzaminów.